Пошук
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Все про корупцію та боротьбу з нею

ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Урядовий контактний центр

Контакт-центр Дніпропетровської облдержадміністрації

Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб`єктів владних повноважень

Вся Україна - жителі

Календар
«  Декабрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Інші сайти
 • Юридичний портал Томаківщини
 • Художник Боровик Микола
 • Викривач корупції
 • Сайт Храма Архангела Михаила в Ракитном
 • Статистика

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Томаковка 
  Главная » 2015 » Декабрь » 1 » Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
  20:41
  Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань

  03 листопада 2015 року прийнято Закон України №743-VIII "Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань" (далі - Закон), який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Закон спрямований на запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень та порушень, пов’язаних з корупцією (далі - корупційних правопорушень) у сфері спорту, визначає засади, особливості суб’єктів і заходів запобігання та виявлення зазначених порушень і усунення їх наслідків, а також відповідальність за них.

  Статтею 3 Закону визначено принципи антикорупційної діяльності у сфері спорту. Так, діяльність суб’єктів протидії корупційним правопорушенням, що впливають на результати офіційних спортивних змагань, ґрунтується на принципах: 1) поваги до прав людини і основоположних свобод; 2) законності; 3) пріоритетності профілактичних заходів; 4) відкритості та прозорості; 5) участі громадськості в запобіганні корупції у сфері спорту; 6) відшкодування шкоди, завданої впливом корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань.

  Законом визначено такі поняття, як правила чесної гри (Fair Play); діяльність у сфері спорту; спорт; спортивна організація; спортсмен; ставки на спорт.

  Також Законом внесено відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.


  Рекомендовать:
  Просмотров: 228 | Теги: