Пошук
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Все про корупцію та боротьбу з нею

ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Урядовий контактний центр

Контакт-центр Дніпропетровської облдержадміністрації

Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб`єктів владних повноважень

Вся Україна - жителі

Календар
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Інші сайти
 • Юридичний портал Томаківщини
 • Художник Боровик Микола
 • Викривач корупції
 • Сайт Храма Архангела Михаила в Ракитном
 • Статистика

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Томаковка 
  Главная » 2015 » Март » 17 » Стан усунення недоліків, виявлених під час перевірки у прокуратурі міста Кривий Ріг, взято під контроль керівництвом прокуратури області
  07:16
  Стан усунення недоліків, виявлених під час перевірки у прокуратурі міста Кривий Ріг, взято під контроль керівництвом прокуратури області

  Працівниками Генеральної прокуратури України перевірено стан організації роботи на основних напрямах прокурорської діяльності в органах прокуратури міста Кривий Ріг, а також доводів, викладених у зверненні представників місцевої громадськості. За її результатами до дисциплінарної відповідальності притягнуто прокурора міста Кривий Ріг та його заступника, прокурора Тернівського району міста. Крім того, звільнено з займаних посад прокурорів Жовтневого та Довгинцівського районів міста, одного з заступників міського прокурора.

  На виїзному засіданні колегії прокуратури Дніпропетровської області, що відбулася 6 березня у місті Кривий Ріг під головуванням прокурора області Валерія Романова, обговорено результати зазначеної перевірки.

  Працівникам органів прокуратури м. Кривий Ріг дорікали за формальні рішення, прийняті на координаційних нарадах, які реально не впливали на поліпшення стану законності і вирішення нагальних проблем для міста. У тому числі мала місце необґрунтована гонитва за показниками у сфері службової діяльності, де прокурором міста неодноразово скеровувались до суду обвинувальні акти в кримінальних провадженнях за малозначними фактами, які не становили суспільної небезпеки.

  Проте поза увагою залишилися факти грубого порушення у місті вимог законодавства про працю у сфері пасажирських перевезень, зловживання службовим становищем у сфері житлово-комунальних послуг, у земельній сфері, неналежного розслідування кримінальних проваджень у сфері збереження комунального майна та у бюджетній сфері.

  Серед інших недоліків є: порушення конституційних прав громадян, строків досудового розслідування у кримінальних провадженнях про розкрадання бюджетних коштів, про викрадення трубопроводів, залишення поза увагою фактів приховування працівниками міліції крадіжок труб, відсутність системного підходу до протидії корупції, неналежна діяльність органів податкової міліції, незадовільний стан відшкодування завданих злочинами збитків тощо.

  На колегії також відзначалось, що за потурання та бездіяльності прокурора міста Кривий Ріг та його заступників у місті тривалий час залишається низка невирішених проблемних питань.

  Рішенням колегії організацію роботи органів прокуратури м. Кривий Ріг на пріоритетних напрямах діяльності визнано такою, що неповною мірою відповідає вимогам сьогодення, а працівників органів прокуратури міста зобов'язано негайно усунути виявлені недоліки.

   У рамках рішення колегії розроблено комплекс заходів, спрямованих на усунення виявлених працівниками Генеральної прокуратури України недоліків та прорахунків. Управлінням нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури області взято на контроль стан досудового розслідування ряду актуальних кримінальних проваджень. Крім того, враховуючи актуальність провадження, терміново внесено зміни до складу процесуальних керівників у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 340 КК України за фактом незаконного перевезення мешканців міста Кривого Рогу з метою перешкоджання проведенню мирних заходів громадян у м. Києві на Євромайдані.

  Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області 056 718-13-16


  Рекомендовать:
  Просмотров: 236 | Теги: