Пошук
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Все про корупцію та боротьбу з нею

ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Урядовий контактний центр

Контакт-центр Дніпропетровської облдержадміністрації

Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб`єктів владних повноважень

Вся Україна - жителі

Календар
«  Апрель 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Інші сайти
 • Юридичний портал Томаківщини
 • Художник Боровик Микола
 • Викривач корупції
 • Сайт Храма Архангела Михаила в Ракитном
 • Статистика

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Томаковка 
  Главная » 2015 » Апрель » 25 » Прокуратура Томаківщини не реагує на порушення прав громадян...
  20:58
  Прокуратура Томаківщини не реагує на порушення прав громадян...

  Прокуратура Томаківщини не реагує на порушення прав громадян...

  У статті від 30.03.2015 цього веб-ресурсу під назвою "Як прокурор Томаківського району Височин О.О. реагує на скарги громадян", було повідомлено про відмову у реєстрації заяв про злочини Прокуратурою Томаківського району від громадян Томаківського району.

  Першим кроком у громадському реагуванні стало надсилання Громадською організацією "Правозахисна варта Томаківщини" відповідного повідомлення на «електронну пошту довіри» (korrupcia.dn@gp.gov.ua) до Прокуратури Дніпропетровської області про дане порушення з проханням здійснити перевірку викладених фактів та вжити заходи щодо притягнення винних посадових осіб до відповідальності. На дане повідомлення ніхто не відреагував.

  Другим кроком у громадському реагуванні стало надання до Прокуратури Томаківського району відповідної письмової скарги. З другої спроби все-таки відреагували, точніше тільки надали відповідь на скаргу!

  Проте, підстав для реагування на злочини Прокурор Томаківщини не вбачає, а натомість пропонує звернутися до Прокуратури Дніпропетровської області або суду, чим проявив бюрократизм та формалізм у захисті прав та законних інтересів громадян.

  Валерій Павленко, голова Громадської організації "Правозахисна варта Томаківщини", що займається здійсненням громадського контролю за дотриманням прав і свобод громадян, зазначає:

  - На подану нами скаргу прокуратура не надала повноцінної відповіді. Зміст такий – фактів бездіяльності працівників прокуратури Томаківського району при розгляді звернень громадян не встановлено. Той факт, що при цьому порушується ряд нормативно-правових актів, зокрема Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, Законів України "Про прокуратуру", "Про звернення громадян", "Про правила етичної поведінки", "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", наказів Генерального прокурора України від 28 листопада 2012 року №123 "Про затвердження Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури" та від 03.12.2012 №125 (Інструкція про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури Українизаяв, повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення) - прокурора Височина О.О. схоже не хвилює.


  Рекомендовать:
  Просмотров: 334 | Теги: